زنده ماندن بچه ۴ ساله بعد از گم شدن در جنگل گرگها +عکس

زنده ماندن بچه ۴ ساله بعد از گم شدن در جنگل گرگها +عکس

بچه جنگل ، زنده ماندن پسر گم شده در جنگل
 

پسربچه ی تنها در دل جنگل و نزدیکی محل زندگی خرس و گرگها زنده پیدا شد

پسربچه ی ۴ ساله بعد از آنکه از گروه اردو جدا شد به خطرناک ترین منطقه جنگل یعنی محل زندگی گرگها و خرس ها رسید اما در کمال ناباوری بعد از روزها تنهایی توسط گروهی از نیروهای جستجو در این منطقه زنده و سالم پیدا شد.بچه جنگل

بچه جنگل

بچه جنگل

جستجوی دسته جمعی برای پیدا کردن پسربچه ناپدید شده در جنگل

“دیما پسکو” زمانی در حال جمع کردن چوب برای روشن کردن آتش بود ناخواسته از پدرش دور و دورتر شد ، او که برای جمع آوری تکه چوب ها تمامی نگاهش به زمین جنگل بود بدون انکه متوجه شود مسافتی طولانی را به سمت منطقه خطرناک پیش رفته بود.

وقتی خانواده از ناپدید شدن “دیما” مطلع شدند فورا به گروه امداد تماس گرفته و درخواست کمک کردند ، ۵۰۰ نفر مشتکل از نیروهای امداد و دوستان و آشنایان به مدت چند روز برای یافتن نشانه ای از کودک ۴ ساله در جنگل جستجو کردند تا اینکه در روز چهارم یکی از تیم های جستجو متوجه چیزی پشت درختی در جنگل شدند ، انها ابتدا تصور می کردند که او مرده است اما با تکان های خیلی ضعیف متوجه شدند که زنده است و فورا نیروهای امداد را خبر کردند.

بچه جنگل

زنده ماندن پسربچه ۴ ساله بعد از روزها تنهایی در جنگل

“دیما” در تمام طول این ۴ روز در جایی بین دو درخت پنهان شده و با خوردن برگ و آب گودال کوچکی که در ان نزدیکی ها وجود داشت زنده مانده بود .

تمام بدن پسربچه قهرمان با نیز حشرات و گزش موجودات ریز زخمی شده بود اما هیچ کدام از خرس و گرگهایی که در ان نزدیکی زندگی می کردند حتی متوجه او نشده و آسیبی به او نرسانده بودند.

پدر “دیما” می گوید:از خداوند ممنون هستم که از پسرم در دل جنگل و نزدیک محل زندگی شکارچیان وحشی محافظت کرد ، وضعیت جسمی “دیما” رو به بهبود است اما او همچنان به دلیل فشارهای روحی و روانی که در آن چند روز ایجاد شده توانایی صحبت کردن به طور کامل را ندارد.

منبع : گروه ترجمه نمناک /ن

نوشته زنده ماندن بچه ۴ ساله بعد از گم شدن در جنگل گرگها +عکس اولین بار در دانلود آهنگ. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *