قاصدون

آدرس سايت
با سلام خدمت خوانندگان محترم تنها از طریق آدرس زیر به سایت قاصدون دسترسی خواهید داشت، لذا فقط با این آدرس وارد سایت شوید: ghasedoon.ir
آخرين نظرات
قاصدون در تلگرام و آپارات

سرقت آمریکا و آلمان از تمدن ایران

پنجشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۵۲ ب.ظ

گرچه موضوع وبلاگ ما متناسب با این موضوعات نیست اما یکی از خوانندگان و محققین محترم (آقای محمد حسین خسروی)، این مطلب را برای ما ارسال کردند و اهمیت این مطلب را گوشزد نمودند. متن مقاله ایشان:

  امروز می خواهم پرده از رازی بردارم که تا کنون در جلوی چشم همه مردم دنیا بوده و هست اما هیچ کس آنرا ندیده یا بهتر بگویم هیچ کس نخواسته آنرا ببیند و آن راز پیچیده ضعف و زبونی دو کشور از ابر قدرت های جهان و اقتدار و سربلندی ایران است .

می دانم شاید فکر کنید این حرف ها کلیشه ای و غیر واقعی است ، اما بهتر است تا پایان این مطلب را بخوانید ...


حتما تا به حال این عقاب سر سفید را که نماد ملی کشور پرمدعای جهان،  یعنی آمریکا است را دیده اید . این یک عقاب است که بال های خود را بالا گرفته و روی سرش یک دایره است کاری نداریم به اینکه روی سرش ستاره صهیونیستی است ، کاری نداریم 13 تیر در دست راست خود و 13 برگ و 13 زیتون در دست چپ خود گرفته است فقط به کلیت شکل این پرنده دقت کنید تا سراغ چالش بعدی برویم .

 این نشان هم نشان ملی یکی دیگر از ابر قدرت های جهان یعنی آلمان است به کلیت این نماد هم دقت کنید باز عقابی که بالهایش را بالا گرفته به شکل دم و دست های این دو عقاب نگاه کنید تا به سراغ نمادی دیگر برویم ....

نماد بعدی اصیل ترین نماد میان این نماد هاست . این نماد ها حد اکثر مربوط به 400 سال پیش می شوند اما این نماد متعلق به 2500 سال پیش است .


 این نماد پرچم  ایران در زمان کوروش پادشاه هخامنشی است ، 2500 سال پیش !

 بیایید یکبار این نماد را با دو نماد دیگر مقایسه کنید خواهید دید این کشور هایی که اینقدر به خود و قدرتشان می نازند بهتر است ببینند که فقط باید به قدرت و ثروتشان بنازند و غیر از این دو هیچ ندارند.

 این کشور ها آنقدر فقیر و بی چیز هستند که نتوانسته اند مهم ترین نماد کشور خود یعنی نماد ملی خود را به دور از دزدی و تقلید از پرچم دیگر کشور های با اصالت و با شکوه  بسازند . اینها کشور هایی هستند که دائما با ارتششان ایران با اصالت را به حمله نظامی تهدید می کنند اما بهتر است قبل از حمله نظامی نگاهی به خود و نماد ملی خود بیاندازند و ببینند که حتی توانایی نداشته اند برای خود یک نماد ملی بدون الگو گرفتن از دیگر کشور ها طراحی کنند .

حال باید گفت این کشور ها فقط نفت ایران ندزدیده اند ، فقط  ثروت ایران را ندزدیده اند ، فقط میراث ملی را به تاراج نبرده اند بلکه چشم به فرهنگ و تمدن ایران زمین دارند .

اینک به این نکته پی می بریم که ایران است که یک کشور مستقل و قدرتمند است و آنقدر قدرت و  منزلت  و شان  و شکوه دارد که کشور های ابر قدرت جهان مهم ترین نمادشان یعنی نماد ملی خود را از روی پرچم ایرانی که 2500 سال پیش طراحی شده است بسازند .

نظرات (۲۹)

سلام

تا کی باید این سرقت ها  ادامه داشته باشد؟
سایت تخصصی آیت الله سید علی آقا قاضی و شاگردان 

شروع به کار کرد:

آدرس:

allamehghazi.blog.ir
 • حکیم جوادی املی
 • سلام
  انصافا وبلاگ خوبی دارید البته اگر علاقمند باشید از حکیم جوادی املی مطلب هم بگذارید خوب میشه
  با مطلب کلمات و جملات کوتاه جوادی املی در خدمتتان هستیم...
  پاسخ:
  سلام، ممنون از لطفتان، خدمت میرسیم
 • علی اکبر مجنون الحسین جان

 • یک پیشنهاد بسیار مهم !

  بسم الله الرحمن الرحیم
  تقدیم به شما از سوی ققنوس کربلا
  سلام وادب دارم محضر همه عزیزان خداوند؛خواهران گرامی ام و برادران بزرگوارم.
  پیشنهادی داشتم نسبت به موضوعات حساسی که در اطراف ما ,در حال وقوع است و می طلبد که ما به عنوان یک عنصر حزب الهی و ولایی به طور کلی نسبت به این مسائل مقداری باتامل و درنگ ؛نگاهی مفید و بدون حاشیه و تازه ای داشته باشیم.از این رو خواستم خواهشی برادرانه به عنوان یک هم رزم در این سرای مجازی از همه شما داشته باشم که با استعانت از پروردگار متعال ؛امیدوارم بااندیشه وافر از دیدگاه الهی،این پیشنهاد جنبه ی فراگیر داشته باشدو به هرسنگری که سر می زنید؛شما نیز دارای این اعلام نیاز امروزی به جامعه را نمائیدو باعث پیشبرد اهداف نظام اسلامی در تمام جوانب گردید.
  متاسفانه بعد از انتشار و اطلاع از خبر دستگیری امیر داعش در ایران اسلامی ؛و گروهکی که با او همکاری می کردند؛هرچند که بحمدالله چشم و چراغ این ملت بیدار است و به وقت مقتضی به سراغ دشمنان ایران اسلامی با قدرت و توانایی هرچه تمام تر می رود؛اما بهتر دانستم به لطف خداوند تبارک و تعالی و به عنوان سربازی کوچک و قطره ای از این دریا؛از شما همسنگران گرامی تقاضایی نمایم که امیداست شما هم همت نموده و به این پیشنهاد لبیک گویید و آن از این قرار است که طبق سفارشات مهم اهل البیت علیهما السلام که در روایات بسیار سفارش فرموده اند؛در کسب علوم دینی برای مواجه شدن بادشمن و کسانی که یا جاهل هستند و یا معاند و به دنبال ضربه زدن می باشند؛از شما خواهشمند است در شرایط کنونی؛با تمام قدرت و قوا به یاری پروردگار متعال ؛در کسب معارف پاک شیعه و شناخت حقیقی علم اسلام به طور کاربردی و زبان کلامی که در رویارویی عقلی برای مواجه شدن با هرگونه تفرقه افکنی و گروههای نفاق و غیره در سطح جامعه اسلامی خود را آماده نمائید و سعی کنیم با مطالعات و پرسش و پاسخ از بزرگان علوم اسلامی و مراجعت به علمای اعلام اسلام و دفاتر ایشان ؛این یک دست بودن را در میان جامعه دینی خود روز به روز قوی تر نمائیم.
  همانطور که همه گرامییان می دانید در اطراف کشور اسلامی ما اهل تسنن محترم زیاد هستند و دشمن به هر نوع برای غلبه بر این وضعیت فعلی می کوشد تا اتفاقات ناگوار را برایمان رقم بزند و این از نیروهای حزب الهی و اصیل انقلاب و ولایت به دور خواهد بودکه حرفی برای گفتن نداشته باشند وتنها موقعیتی که خداوند متعال به امر ولی مسلیمن حضرت آیت الله العظمی خامنه ای به عنوان سرباز جنگ نرم در اختیار ما گذاشته است را صرف مطالبی هجو و بی اثر در این زمانهای ناب نمائیم .
  به فرموده ی حضرت علامه مطهری اعلی الله مقامه که می فرمودند :شمر زمانت را بشناس !
  این راه که ما انتخاب نموده ایم راه بسیار دشوار و خطیریست که باید در دو جبهه بجنگیم !
  یک جبهه همین دنیای مجاز و جبهه دیگرمان دنیای حقیقی روزمره ماست !
  لذا امیدوارم این مطلب را بسیار جدی در بر بگیرید و به همدیگر در این راه مجاهدت و شهادت یاری رسانید.
  کلام خود را با امری از مولایمان محمد ابن علی حضرت باقر العلوم روحنافداک به پایان می برم که فرمودند:
  اگر جوانی از اهل ما را به من معرفی کنند که چیزی از معارف دین نمی داند؛خود او را تنبیه خواهم کرد!
  این معارف دین به فرموده مولایمان حجت ابن الحسن ارواحناله لک الفدا:
  همان مسائل شرعیه ی دینی است و علوم که باید بیاموزیم .
  پس این امر حضرات آل الله روحنافدا را می توان الگویی قرار داد تا هر چه قوی تر در این جبهه وارد شویم تا هراس به دل او افتد که غیر از آن که ما اهل نبرد رویا رو هستیم و اهل سنگر...
  اهل مطالعه در سطح اعلی نیز می باشیم .چرا که علمای بزرگ و نورانی ما به هر شکلی از میان ما در حال گذر هستند و خداوند متعال ما را به امتحانی بزرگ در حال هدایت است و امید است که با توفیقات آن مولای بزرگ ؛از این امتحانات الهی سر بلند خارج گردیم .
  آمین یارب العالمین 
  عبد خدا ؛علی اکبر

  با سلام...

  از امیر مومنان حضرت علی(ع) روایت است که فرمودند: «نخستین رحمتی که از آسمان به زمین نازل شد، در روز بیست و پنجم ماه ذی‌القعده، روز دحوالارض بوده است. و هرکس این روز را روزه بدارد و شب آن را به عبادت بپردازد، به پاداش عبادت صد‌ساله رسیده است؛ عبادت صد ساله‌ای که روز‌های آن را به روزه و شب‌های آن را به عبادت گذرانیده است. و هر جماعتی که در این روز گِرد هم آیند و به ذکر پروردگار بپردازند، پراکنده نخواهند شد مگر آنکه خواسته‌های آنان برآورده خواهد شد و در این روز هزاران رحمت از سوی پروردگار نازل می‌شود که نود و نه درصد آن از آنِ کسانی است که روزش را به روزه و ذکر مشغول باشند و شبش را به احیا و عبادت»

  مراقبات، ص 186؛187

 • حکیم جوادی املی
 • سلام
  با مطلب "رسالت اخلاق:حیوان باشیم نه کلب جسم باشیم نه جماد نامی باشیم نه نماد" و همچنین "گفت محی الدین که حیوان شو اگر خواهی کمال" در خدمتتان هستیم....
 • سفیـــر نـــور

 • تنها کسانی مردانه می میرند که

  مردانه زیسته باشند.              

  شهید آوینی

  -----
  سلام همسنگر
  التماس دعا مخصوص در حد کربلا: (

  یازهرا (س)
  سلام همسنگر عزیز خدا قوت
  ما پنل نمایندگی سامانه پیام کوتاه داریم که رایگان است (بسته B را انتخاب کنید)برای هیئت ها و وبسایت های فرهنگی و مذهبی با تعرفه ارسال 88 ریال است.
  در صورت تمایل ثبت نام کنید و در قسمت
  پشتیبانی > ارسال تیکت به پشتیبانی
  آدرس وبسایت خود را برای ما ارسال کنید تا تعرفه ارسال شما همسنگر عزیز 88 ریال شود
  باتشکر از شما
  sms.jahan-payam.ir

 • گلبرگ دانلود
 • سلام با دانلودهای جدید در خدمتتون هستیم منتظر حضور سبزتون ...
  یامهدی فاطمه (عج)
   سلام
  با قسمت بیستم از مجموعه طنز های انتقادی با عنوان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به روزیم
  منتظر کامنت های پر شورتان هستیم
  یاعلی
  http://bloggers.blog.ir
  سلام با قسمت بیستم محموعه طنز های انتقادی با عنوان وزارت ارشاد اسلامی به روزیم.. منتظر کامنت های پر شور شما هستم یاعلی http://bloggers.blog.ir/
  با سلام جالب بود
  اما بیچاره ما که در سبک زتدگی دنباله رو آنها شدیم...
  پاسخ:
  بلی متاسفانه
 • محدثه انصاری
 • واقعا شگفت زده شدم .... جدی جدی این پرچم ایران بوده.... 


  راستی من از سفر برگشتم به روزم با سوغاتی
  پاسخ:
  بله

  بسم الله الرحمن الرحیم

  با سلام و احترام


  طرحی دیده شده تا طبق فرمایش ایت الله بهجت که میفرمودند 40 روز قبل محرم برای خود امادگی ایجاد کنید.تا روزی خوبی در محرم داشته باشید و محرم شوید.


  شرح طرح:

  دوستان از امروز که 40 روز تا محرم است هر روز یک زیارت عاشورا میخوانند یا اگر وقت نداشتند یک سلام میدهند . و عدد یک را برای خواندن زیارت عاشورا وارد نظرات میکنند و عدد 2 را برای سلام.

  مثلا:روز اول است و من زیارت عاشورا خواندم در نظرات 1 را ثبت میکنم.


  اللهم الرزقنا شفاعه الحسین یوم الورود

  پاسخ:
  متشکر
 • سید علمدار حسینی
 • با سلام خدمت همسنگری محترم.

  همسنگر عزیز دوباره به عنایت خود حضرت رضا ع به روز شدیم.

  امیدوارم لذت کافی رو از وبلاگ کفشداری 11 ببرید.

  http://kafshdari11.blog.ir/

  التماس دعا
 • سید علمدار حسینی
 • با سلام خدمت همسنگری محترم.

  همسنگر عزیز دوباره به عنایت خود حضرت رضا ع به روز شدیم.

  امیدوارم لذت کافی رو از وبلاگ کفشداری 11 ببرید.

  http://kafshdari11.blog.ir/

  التماس دعا
 • ی آنتی زایون
 • سلام
  جالب بود . ممنون
  با مطلب :
  وایبر رسانه صهیونیستی
  در خدمتم
 • گرافیکـــ تم
 • باسلام خدمت شما مدیرعزیز 
  اگردوست داری وبی باطراحی فوق العاده داشته باشی 
  طراحی وب-چت روم-تبلیغات-بنر-لوگو و....
  وبازدید وبلاگت رو دوبرابر کنی پس بهتره به یکی ازمعروف ترین وبهای گرافیکی سربزنی
  تبلیغات بابهترین قیمت 
  منتظرحظورشما مدیرعزیز هستیم
  باتشکر
   سلام
  دعوتید به پست جدیدم...
  یاعلی
  عالی بود
  این فکر ایرانی است که تا ثریا می رود
  *بِـــــــــ✿ــــســــــــــمِ الـــــلـــه الــــــ✿ــــرَّحمـــــنِ الــــــرَّحـــــ✿ــــــــیــــــــــــــم*  ســــلام عــلیکم  همه سخنان آیت الله طلالقانی به قرآن ونهج البلاغه مستند بود  با مطــــــلـــــب(((آیت ا... طالقانی به منزله ابوذر زمان بود )))) به روزم  زیبا و خوشنام و خواندنی....موفق باشید.

  وهمیشه مُستَدام باشید

  یا علی

 • خادم الشهداء
 • بسم الله الرحمن الرحیم
  با مطلبی در مورد مراقبه 
  فرمایشات آیت الله خوشوقت 
  به روز هستیم 
  http://ammar-g.blog.ir/
  یا علی
  آخه یکی نیس بهشون بگه شما که توانایی طراحی نماد ملی خودتون رو ندارین رو چه حساب انقدر ادعا دارین ؟
  پاسخ:
  بله واقعا
  واقعا هم
  این کشور های پر مدعا واقعا هم بجز ادعا چیز دیگری ندارند

  پاسخ:
  بله، خوش آمدین
 • سنا ♥عاشق مهدی فاطمه♥
 • هر سحر منتظر یار نباشم چه کنم ؟
  من اگر اینهمه بیدار نباشم چه کنم ؟ 
  گریه بر درد فراق تو نکردن سخت است
  خونجگر از غمت ای یار نباشم چه کنم ؟ 

  اللهم عجل لولیک الفرج


  زیاد مهم نیست
  پاسخ:
  :)
 • گلبرگ دانلود
 • سلام قالب بیان خودتون رو همین حالا سفارش دهید!!
  رونمایی از قالب جدید بیرصدا حتما تشریف بیارید.
  یاعلی
   سلام
  شما دعوتید به رزمنده ی مجازی...
  در صورت تمایل برای تیادل لینک ما رو خبر کنید...
  منتظر حضور سبزتون هستم...
  یاعلی...
  http://bloggers.blog.ir/
  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  يا من لا يفد الوافدون علي اکرم منه و لا يجد القاصدون ارحم منه
  کپی و نشر مطالب سایت قاصدون بلامانع است